Kupno – rynek wtórny

Chcesz bezpiecznie kupić nieruchomość?

Kup nieruchomość z Meerhouse Nieruchomości

W dzisiejszych czasach transakcje na rynku nieruchomości niosą za sobą wiele niebezpieczeństw. Znalezienie odpowiedniej oferty, analiza stanu prawnego, sporządzenie korzystnej i bezpiecznej umowy, te wszystkie czynności wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia oraz znajomości rynku nieruchomości.

Aby uniknąć zagrożeń, potrzebujesz pośrednika w obrocie nieruchomościami, który zabezpieczy Twoje interesy i pieniądze oraz bez stresu przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Oferujemy:

Współpraca

Bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy na podstawie indywidualnie wynegocjowanej umowy i prowizji (pomoc i opieka licencjonowanego pośrednika na każdym etapie transakcji).

Wyszukanie oferty i negocjacje

Współpracujemy ze wszystkimi agencjami nieruchomości w Trójmieście, należymy do systemów wymiany ofert oraz posiadamy dostęp do ofert nigdzie niepublikowanych. Oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom wyszukamy nie tylko w naszej bazie, ale również wśród ofert innych trójmiejskich agencji nieruchomości oraz osób prywatnych.

Weryfikacja stanu prawnego

Sprawdzamy stan prawny każdej nieruchomości którą przedstawiamy Klientowi, ustalamy czy występują jakiekolwiek przeszkody do jej zakupu, weryfikujemy wszystkie niezbędne dokumenty do sfinalizowania transakcji.

Gwarancja bezpieczeństwa transakcji

Zakup nieruchomości za pośrednictwem Meerhouse Nieruchomości przeprowadzany jest przez licencjonowanego pośrednika (nr licencji 20762), członka SPPON oraz PFRN, posiadającego ubezpieczenie OC. Przeprowadzimy Klienta bezpiecznie przez cały proces zakupu wybranej nieruchomości.

Kredyt

Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy bezpłatnie znajdą najlepszy dostępny na rynku kredyt z GWARANCJĄ OCHRONY ZADATKU, Zaprezentują wyselekcjonowane oferty odpowiednie dla sytuacji finansowej Klienta oraz przedstawią wszelkie koszty okołokredytowe – dowiedz się więcej.

Notariusz

Preferencyjne stawki i dogodne warunki współpracy dla Klientów Meerhouse Nieruchomości, organizujemy przedwstępną i końcową umowę notarialną

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: