Pierszczewko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
140 000 PLN
Cena za m2
119,56 PLN
Powierzchnia działki
1 171 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
28
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2021-07-10
Numer oferty
5/6919/OGS

Opis nieruchomości

SPECJALNA PROMOCJA DLA KLIENTÓW MEERHOUSE NIERUCHOMOŚCI - BEZPŁATNA POMOC W UZYSKANIU NAJLEPSZEGO, DOSTĘPNEGO NA RYNKU KREDYTU Z GWARANCJĄ OCHRONY ZADATKU.

Mam Państwu do zaoferowania, piękną działkę przy ścianie lasu na Kaszubach, w miejscowości Pierszczewko. Idealna, jeśli szukasz przestrzeni do odpoczynku w malowniczej i spokojnej okolicy.

Działka położona jest ok.150 m od brzegu Jeziora Patulskiego, które przesmykiem łączy się z Jeziorem Ostrzyckim, ok. 2 km od wyciągu narciarskiego Wieżyca. Ma kształt prostokąta.

Pierszczewko, wieś położona na Kaszubach, w najatrakcyjniejszej części Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu podnóża Wieżycy, w gminie Stężyca, powiat kartuski. Działka usytuowana jest w bardzo urokliwym miejscu, w zdrowym mikroklimacie. Położona za Gdańskiem, pomiędzy Egiertowem a Szymbarkiem.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową. Dojazd z drogi gminnej. Media w drodze.

Miejscowość dobrze skomunikowana:
- ok. 45 km do centrum Gdańska,
- ok. 11 km do Egiertowa,
- ok. 6 km do Szymbarka,
- ok. 6 km do drogi krajowej nr 20,
- ok. 5 km do Gołubia,
- ok. 3 km do stadniny koni w Kolanie,
- ok. 1,5 km do stacji linii kolejowej Gdynia - Kościerzyna,
- ok. 600 m do Krzesznej.


Teren bardzo atrakcyjny pod względem rekreacyjno-wypoczynkowym. Liczne szlaki turystyki pieszej, rowerowej i wodnej. Jezioro Patulskie stanowi część szlaku wodnego "Kółko Raduńskie", które jest wodną trasą turystyczną wzdłuż jezior Szwajcarii Kaszubskiej.
Leśny rezerwat przyrody "Ostrzycki Las" o powierzchni ponad 60 ha, gospodarstwa agroturystyczne oraz stadnina koni z możliwością przejażdżek konnych, bryczkami czy saniami.

Ostatnio bardzo wzrósł popyt na rozwój zabudowy rekreacyjnej na terenach położonych w niewielkiej odległości od Trójmiasta.

Największym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja nad brzegiem jeziora w cichej i urokliwej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, dobre skomunikowanie z Trójmiastem oraz bliskość pełnej infrastruktury.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8
  • Procent możliwej zabudowy: 15
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Iwona Jałkiewicz

Iwona Jałkiewicz

Telefon:
579 651 131
Telefon:
58 533 68 06
E-mail:
biuro@meerhouse.pl
Numer licencji:
20762

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MEERHOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MEERHOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Brzozowa 15/3A, 80-243 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@meerhouse.pl… czytaj więcej