Biuro nieruchomości Gdańsk – Meerhouse Nieruchomości

Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesny biurem nieruchomości, wprowadzającym nową jakość obsługi Klienta oraz nowy wymiar sprzedaży nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obsługujemy wszystkie typy transakcji rynku nieruchomości, a w razie konieczności pomagamy również uregulować stan prawny nieruchomości.   Pracujemy w oparciu o umowy na wyłączność dbając o zachowanie najwyższych standardów nowoczesnego pośrednictwa. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Naszych Klientów dbamy o każdy etap przeprowadzanych transakcji zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Od wyszukania oferty, wyjaśnienia zawiłości prawnych do zawarcia umowy sprzedaży lub najmu. Na życzenie Klienta bierzemy udział w negocjacjach, zlecamy wycenę nieruchomości sygnowaną przez licencjonowanego rzeczoznawcę, a także kompleksową usługę w zakresie remontu i aranżacji.

Agencja nieruchomości z doświadczeniem

Współpracujemy z biurami nieruchomości, kancelariami notarialnymi oraz kancelariami prawnymi. Każda oferowana przez Nas nieruchomość jest zweryfikowana po kątem stanu prawnego, a nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik. Transakcje obsługiwane przez Nas są objęte pełną ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji pośrednika 20762.

Profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomości

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: