Sprzedaż nieruchomości

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać nieruchomość?

Sprzedaj nieruchomość z Meerhouse Nieruchomości

Profesjonalnie opracowana oferta, perfekcyjne zdjęcia, aktywne promowanie oferty, współpraca z trójmiejskimi biurami nieruchomości – to wszystko zwiększa ilość potencjalnych Klientów i przyspiesza sprzedaż.

Zleć sprzedaż profesjonaliście, zaoszczędzisz czas i pieniądze !!!

Proponujemy najkorzystniejsze dostępne na rynku warunki współpracy !!!

 

Oferujemy:

Współpraca – bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy na podstawie indywidualnie wynegocjowanej umowy i prowizji (pomoc i opieka licencjonowanego pośrednika na każdym etapie transakcji).

Profesjonalna sesja zdjęciowa – to zdjęcia sprzedają nieruchomość (zdjęcia odpowiadają za blisko 90% uwagi potencjalnego klienta przeglądającego ofertę) dlatego oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną z elementami home staging (aranżacji wnętrz), która zwiększy atrakcyjność nieruchomości i podkreśli jej atuty.

Oferta – szczegółowo i interesująco opracowana oferta, atrakcyjny opis, rzuty i zdjęcia.

Wycena – każda nieruchomość jest wyceniana przez rzeczoznawcę majątkowego, co pozwala na określenie jej aktualnej wartości rynkowej i ustalenie atrakcyjnej ceny ofertowej.

Promocja – aktywna promocja oferty na największych internetowych portalach ogłoszeniowych, w mediach społecznościowych oraz marketing lokalny, organizowanie indywidualnych akcji promocyjnych, prezentowanie oferty wewnętrznymi kanałami współpracy między biurami nieruchomości; ponosimy całkowity koszt kampanii promocyjnej.

Kredyt – współpracujemy z ekspertami, którzy znajdą najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Jesteśmy dla Państwa i służymy pomocą.
Co Nas wyróżnia od konkurencji?
To indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: