Kupno nieruchomości

Chcesz bezpiecznie kupić nieruchomość?

Kup nieruchomość z Meerhouse Nieruchomości

W dzisiejszych czasach transakcje na rynku nieruchomości niosą za sobą wiele niebezpieczeństw. Znalezienie odpowiedniej oferty, analiza stanu prawnego, sporządzenie korzystnej i bezpiecznej umowy, te wszystkie czynności wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia oraz znajomości rynku nieruchomości.

Aby uniknąć zagrożeń, potrzebujesz pośrednika w obrocie nieruchomościami, który zabezpieczy Twoje interesy i pieniądze oraz bez stresu przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

 

Oferujemy:

Współpraca – Bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy na podstawie indywidualnie wynegocjowanej umowy i prowizji (pomoc i opieka licencjonowanego pośrednika na każdym etapie transakcji).

Wyszukanie oferty i negocjacje – Współpracujemy ze wszystkimi agencjami nieruchomości w Trójmieście, należymy do systemów wymiany ofert oraz posiadamy dostęp do ofert nigdzie niepublikowanych. Oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom wyszukamy nie tylko w naszej bazie, ale również wśród ofert innych trójmiejskich agencji nieruchomości oraz osób prywatnych.

Bezpieczna transakcja – Zakup nieruchomości za pośrednictwem Meerhouse Nieruchomości przeprowadzany jest przez licencjonowanego pośrednika (nr licencji 20762), członka SPPON oraz PFRN, posiadającego ubezpieczenie OC. Przeprowadzimy Klienta bezpiecznie przez cały proces zakupu wybranej nieruchomości.

Kredyt – Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy znajdą najlepszy dostępny na rynku kredyt, zaprezentują wyselekcjonowane oferty odpowiednie dla potrzeb i sytuacji finansowej Klienta

Notariusz – Preferencyjne stawki i dogodne warunki współpracy dla Klientów Meerhouse Nieruchomości, organizujemy przedwstępną i końcową umowę notarialną

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Jesteśmy dla Państwa i służymy pomocą.
Co Nas wyróżnia od konkurencji? 
To indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: