Gdańsk

Wrzeszcz Dolny, Aldony

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
940 000 PLN
Cena za m2
17 254,04 PLN
Powierzchnia
54,48 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1/6919/OLS

Opis nieruchomości

Mam Państwu do zaoferowania lokal użytkowy - salon fryzjersko-kosmetyczny położony we Wrzeszczu.

W lokalu o łącznym metrażu 54,48m2 prowadzone jest studio kosmetyczno-fryzjerskie. Lokal umiejscowiony jest na parterze kamienicy po termomodernizacji. Położony jest w pobliżu jednego z głównych ciągów komunikacyjnych Dolnego Wrzeszcza - Alei Legionów. W odległości 170 metrów znajduje się przystanek tramwajowy Plac Komorowskiego.
Lokal przeszedł kapitalny remont, posiada dwa osobne wejścia. Ogrzewanie gazowe - dwufunkcyjny piec gazowy, który również podgrzewa wodę. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe oraz piwnica o powierzchni 9m2.

Opłaty kształtują się następująco:
503 zł – czynsz do wspólnoty
50 zł – opłata za baner reklamowy
180-230 zł – gaz co drugi miesiąc.

Ofertą sprzedaży objętym jest lokal wraz z wyposażeniem studia, nazwą, marką, profilem w mediach społecznościowych oraz wpracowanym zespołem pracowników.
Prowadzone od 1995 roku studio oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i odżywczych przeprowadzanych przy użyciu profesjonalnych produktów renomowanych firm. Studio ma stałe grono klientów i może pochwalić się wypracowaną latami renomą.

Sprzedający zapewnia zaangażowanie w okresie zmiany właściciela.

Zapraszamy na prezentację lokalu od poniedziałku do piątku po 19.00, w sobotę po 14.00.

BEZPIECZNA PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI - dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Naszych Klientów, dlatego wszystkie prezentacje przeprowadzamy zgodnie z aktualnymi zaleceniami GIS.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Mapa

Kontakt

Iwona Jałkiewicz

Iwona Jałkiewicz

Telefon:
579 651 131
Telefon:
58 533 68 06
E-mail:
biuro@meerhouse.pl
Numer licencji:
20762

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MEERHOUSE Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MEERHOUSE Nieruchomości z siedzibą przy Brzozowa 15/3A, 80-243 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@meerhouse.pl… czytaj więcej