Sprzedaż

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać nieruchomość?

Sprzedaj nieruchomość z MEERHOUSE Nieruchomości

Profesjonalnie opracowana oferta, perfekcyjne zdjęcia, aktywne promowanie oferty, współpraca z trójmiejskimi biurami nieruchomości – to wszystko zwiększa ilość potencjalnych Klientów i przyspiesza sprzedaż.

Zleć sprzedaż profesjonaliście, zaoszczędzisz czas i pieniądze !!!

Proponujemy najkorzystniejsze dostępne na rynku warunki współpracy !!!

Oferujemy:

Współpraca

Bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy na podstawie indywidualnie wynegocjowanej umowy i prowizji (pomoc i opieka licencjonowanego pośrednika na każdym etapie transakcji).

Profesjonalna sesja zdjęciowa

To zdjęcia sprzedają nieruchomość (zdjęcia odpowiadają za blisko 90% uwagi potencjalnego klienta przeglądającego ofertę), dlatego oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną z elementami home stagingu (aranżacji wnętrz) która zwiększy atrakcyjność nieruchomości i podkreśli jej atuty.

Promocja

Aktywna promocja oferty na największych internetowych portalach ogłoszeniowych, w mediach społecznościowych oraz marketing lokalny, organizowanie indywidualnych akcji promocyjnych, prezentowanie oferty wewnętrznymi kanałami współpracy między biurami nieruchomości; ponosimy całkowity koszt kampanii promocyjnej.

Oferta

interesująco opracowana oferta zachęcająca Klienta do obejrzenia nieruchomości. Atrakcyjny i szczegółowy opis z elementami rzutów, pozwalający na wyłonienie grona zainteresowanych nabywców.

Wycena

Każda nieruchomość jest wyceniana przez rzeczoznawcę majątkowego, co pozwala na określenie jej aktualnej wartości rynkowej i ustalenie atrakcyjnej ceny ofertowej.

Bezpieczna sprzedaż

usługa pośrednictwa sprzedaży nieruchomości prowadzona jest przez licencjonowanego pośrednika (nr. licencji 20762) członka Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), objęte polisą ubezpieczeniową OC.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: